Logo Centrum Pratnerstwo Wschodnie

Ukrainian Student Weekend 10 listopada w Warszawie

10 listopada w Warszawie odbędzie się̨ Ukrainian Student's Weekend 2019. USW jest to kolejny projekt organizowany przez Stowarzyszenie Studentów Ukraińskich w Polsce ze wsparciem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej oraz Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej.

Wydarzenie ma na celu pomóc młodym Ukraińcom, którzy pragną̨ intensywnie się̨ rozwijać́, adaptować́ się̨ w nowym kraju, dowiedzieć́ się̨ więcej o Polsce i polsko-ukraińskich relacjach. Ponad 300 studentów będą̨ mieli możliwość́ porozmawiać́ z ekspertami z rożnych branż̇, przejąć́ ich cenne doświadczenie i zdobyć́ przydatne kontakty.

Program wydarzenia obejmuje spotkanie z przedstawicielem Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, który opowie o rodzajach usług konsularnych i możliwościach korpusu dyplomatycznego.

Wyższa Szkoła Gospodarki w tym roku jest jednym z głównych partnerów USW. Na to wydarzenie wybiera się około 26 studentów WSG, aktywnych oraz nowych członków Association of International Students - AIS.

 

Ukrainian Student Weekend odbędzie się̨ w Warszawie 10. listopada od 11:00 do 18:00 w budynku Marzycieli i Rzemieślnicy przy ul. Brackiej 25, III piętro.

Więcej:https://www.facebook.com/events/409445816409782/